pic for bgr 75

 

Dorell hotell asub Tallinna kesklinnas, selliste linna vaatamisväärsuste lähedal nagu Vanalinn, Kadrioru loss, mälestussammas „Russalka“ jt. Läheduses asuvad kaubanduskeskused, pangad ja paljud restoranid. Vanalinna pääsemiseks ei ole keeruline, peab jalgsi kõndima ca 10-15 minutit. Kasutades ühistransporti (nt buss või tramm) on vaja läbida 1-2 peatust. Hotellist 700 meetri kaugusel asub ka Tallinna sadam.

 

DSC 0018

 

Dorell hotell pakub 30 tuba eri kategooriaga

Tänu oma mugava asukoha,hea transordisõlme ja laia teenuste valikul, Hotell on väga populaarne turistide ja ärireisijate seas.

Hotell Dorellis on ööpäevane vastuvõtt, tähelepanelik personaal, kes räägib mitmes keeles ja on alati valmis abistada Teid majutusega ja vastata Teie küsimustele.

Nõupidamisruum/konverents/banketisaal/ärata mind üles- teenus, saun (tasu eest ja eelregistreerimisega), triikraud/triikimislaud/föön. Samuti me pakume oma külalistele väikest seifi (lisatasu eest)

WiFi-uhendus on saadaval terves hotellis ja on tasuta.

Hommikusöök on hinna sees, seda serveeritakse igapäevaselt külalistemaja esimese korruse baaris, ajavahemikus 7:30-10:00.

Külalised,kes reisivad autodega,pakume valveta parkla Hotelli hoovis (oma vastutusel). Samuti on võimalik jätta oma auto turvalise parklasse,mis asub 5min.kaugusel(umbes 5 eurot).

Check-in/Check-out: Sisseregistreerimine alates kella 15.00  

Valjaregistreerimine kuni kella 12.00

Aktsepteeritavad krediitkaardid: Visa, Mastercard, Maestro.